MENU:

 


 c.d. roku 1965      Państwowa  Szkoła  Górnicza

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  
(P.S.G.  2 letnia)
      Bień Jerzy
      Bińczyk Stanisław
      Chycki Andrzej
      Dobrowolski Kazimierz
      Gajos Zbigniew
      Kisiel Alfred
      Klimek Jerzy
      Kozieł Andrzej
      Kuchciński Jerzy
      Kulawik Andrzej
      Kulczycki Zbigniew
      Mentel Włodzimierz
      Piecha Jerzy
      Pławski Jerzy
      Rojkowski Wiesław
      Skrzypczyk Witold
      Sowa Antoni
      Zieliński Józef
      Zygmunt Andrzej
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących)
      Białek Mieczysław
      Bielec Fiodor
      Grab Zbigniew
      Kowalczyk Stefan
      Migała Stanisław
      Milejski Zdzisław
      Rosół Zdzisław
 
      Sitko Ireneusz
      Słupski Alfons
      Starczynowski Adam
 
      Wrona Marek
      Wyczałkowski Andrzej
      Zoła Andrzej
 
 
WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY   (TG  dla Pracujących)
      Biedak Henryk
      Błaszkiewicz Ryszard
      Dudek Jan
      Jakubowski Zdzisław
      Kiszko Kazimierz
      Kita Waldemar
      Kołodziej Edmund
      Kołodziejczyk Jerzy
     Litewka Adam
      Nowak Jerzy
      Piwkowski Zbigniew
 
      Podsiadło Kazimierz
      Siodłak Adam
      Zbroiński Andrzej
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących, Zaoczne)
Badocha Waldemar
      Bagiński Zdzisław
      Bijak Edward
      Bober Irena
      Bzowski Stanisław
      Capiga Bolesław
      Chełkowski Stanisław
      Czapla Zygmunt
      Czerwiński Włodzimierz
      Dróżdż Jerzy
      Dudek Stanisław (miernik)
Fornalczyk Bogusław
      Gajda Zdzisława
      Gądek Jerzy
      Gąsiorek Zdzisław
      Gondorowicz Tadeusz
      Kaczyński Kazimierz
      Kalamat Włodzimierz
      Kapuścik Roman
      Kasprzyk Tadeusz
      Krajewski Zbigniew
      Krauze Witold
Kucharewicz Janina
      Łabędzki Alfred
      Łabuz Stanisław
      Łukaszewski Henryk
      Maj Zygmunt
      Nikiel Władysław
      Orzeł Mieczysław
      Orzeł Teresa
      Ożarowski Oktawian
      Pawłowski Stanisław
      Pietraszek Henryk
Płaska Tadeusz
      Puszczewicz Czesław
      Rogoziński Tadeusz
      Stando Stefan
      Szota Jan
      Waligóra Michał
      Woźniak Jerzy
      Woźniak Władysław
      Wyporska Wanda
      Zgrzywa Stanisław
      Zieliński Janusz
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Sosnowiec)
Bochacz Marian
      Bodzoch Stanisław
      Cebo Jerzy
      Ciechy Edward
      Ciesielski Jan
      Depta Janusz
      Dróżdż Antoni
      Dudek Saturnin
      Filar Ryszard
      Garmulewicz Janusz
      Gołębski Andrzej
      Góralczyk Czesław
      Grzebieluch Eugeniusz
      Gzik Wiesław
      Herbst Wacław
Jabłko Zdzisław
      Jaros Czesław
      Kamiński Zygmunt
      Kępka Jan
      Kopczak Zbigniew
      Kośniewski Maksymilian
      Kotlicki Romuald
      Kowalski Ryszard
      Kowalski Stanisław
      Kubiński Henryk
      Kwiecień Eugeniusz
      Leciak Ryszard
      Lenartowicz Stanisław
      Ławik Henryk
      Maj Mirosław
Mazur Józef
      Miarka Tadeusz
      Mirek Marcin
      Nawrot Janusz
      Neuman Henryk
      Niedziela Maria
      Oko Stanisław
      Olesiński Jerzy
      Pałys Józef
      Pawelec Julian
      Putowski Sylwester
      Radliński Piotr
      Sakowski Stanisław
      Sedlarczuk Bernard
      Skorupa Jan
Skowroński Władysław
      Sobczyk Stefan
      Sobczyk Władysław
      Sosnowski Jerzy
      Starzyniec Bronisław
      Stępień Jan
      Szafirski Stanisław
      Tasak Kazimierz
      Tęcza Zygmunt
      Wentrys Edward
      Więcławek Stanisław
      Witulski Ludomir
      Woźniak Kazimierz
      Wypych Władysław
      Zemła Lech
 
WYDZIAŁ  MECHANICZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Sosnowiec)
Bargieł Wiesław
      Bąk Adam
      Garnek Wiesław
      Grudzień Antoni
Niemiec Andrzej
      Klepek Zenon
      Kmiecik Bogusław
      Lis Edward
Niemiec Andrzej
      Offan Zbigniew
      Połunkiszkis Henryk
      Ponikowski Zenon
Rybak Władysław
      Stachowiak Władysław
      Strzelec Józef
 
 
WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Sosnowiec)
Adamek Witold
      Bożek Mieczysław
      Cierpiał Stanisław
      Dusza Irena
      Faracik Tadeusz
Finka Włodzimierz
      Kindler Zbigniew
      Kochan Zygmunt
      Konieczny Kazimierz
 
Majder Bolesław
      Pawęzowski Józef
      Stępień Jerzy
      Szczypa Walerian
 
Sznajder Jacek
      Wiltosiński Felicjan
      Ziomek Zbigniew
      Żółtowski Adam
 
 
WYDZIAŁ  MECHANICZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Czeladź)
Błaut Stanisław
      Bonczek Zbigniew
      Dąbrowski Tadeusz
      Jastrzębski Jacek
      Kot Antoni
Kula Janusz
      Kupka Lucjan
      Małecki Jerzy
      Muszyński Ireneusz
 
Panek Mirosław
      Pasek Wiesław
      Pietrzykowski Aleksander
      Sołtysik Lesław
 
Strajek Adam
      Urban Władysław
      Wilczyński Aleksander
      Wróbel Adam
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Czeladź)
Duda Wiesław
      Dusza Władysław
      Gęgotek Krzysztof
      Kaczmarczyk Zenon
      Konopski Józef
Kozera Henryk
      Krzemień Jerzy
      Litwiński Czesław
      Miarka Zdzisław
      Mielczarek Józef
Pałucha Arkadiusz
      Popiółkiewicz Waldemar
      Słaboszewski Marian
      Sobola Włodzimierz
      Solipiwko Janusz
Szkocn y Jerzy
      Szumilas Stanisław
      Tetela Tadeusz
      Woźniak Józef
 
 
WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Czeladź)
Bednarczyk Witold
      Boroń Euzebiusz
      Grochowski Władysław
      Gruszka Czesław
Halejak Władysław
      Janas Wiesław
      Kozieł Zygmunt
      Lackorzyński Jerzy
Marzec Tadeusz
      Masło Włodzimierz
      Papaj Zygmunt
      Płachta Ryszard
Ruszel Andzrej
      Szulc Eligiusz
      Uchte Józef
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Klimontów)
Baran Janusz
      Dudek Zdzisław
      Głębiński Zygmunt
      Gonciarz Jerzy
      Janus Jerzy
      Jaźwiec Jan
      Jura Waldemar
Kamycki Jan
      Katan Jan
      Kubiczek Józef
      Kucyper Piotr
      Łatka Adam
      Makola Edmund
 
Maruszczyk Władysław
      Mermel Zenon
      Michalski Edward
      Nowiński Marian
      Piątek Henryk
      Podsiadło Stanisław
 
Pypne Jan
      Sadowy Ludwik
      Sitek Stanisław
      Skwara Mieczysław
      Stach Julian
      Tomsia Antoni
 
 
WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Klimontów)
Baranek Mirosław
      Dybek Zbigniew
      Jędrzejek Jan
      Kamiński Janusz
Makola Włodzimierz
      Ros Janusz
      Sobieszkoda Stanisław
 
Stąperek Jan
      Supernak Henryk
      Świerczek Tadeusz
 
Wach Stanisław
      Witkowski Zdzisław
      Woźniak Ryszard
 
 
WYDZIAŁ  MECHANICZNY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Klimontów)
Adamczyk Marian
      Duda Tadeusz
      Garncarzyk Janusz
      Gierek Jan
      Kowalski Stanisław
Klimczyk Ryszard
      Mazur Jerzy
      Ostrowski Jan
      Pecold Zenon
      Pyrek Witold
Rejek Waldemar
      Straś Antoni
      Szlęk Tadeusz
      Sztyler Dobiesław
      Szuba Gustaw
Szumny Jerzy
      Wilk Bernard
      Wójcik Zbigniew
      Zaborowski Andrzej
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Wojkowice)
Biesiadecki Zdzisław
      Błaszczyk Edward
      Błaszczyk Marian
      Ciołczyński Donat
      Dobosz Marian
      Grabarczyk Tadeusz
Januszka Jerzy
      Jaszke Ryszard
      Kańtoch Stanisław
      Komorowski Janusz
      Kostulski Andrzej
      Kozioł Kazimierz
Kwiecień Zdzisław
      Nalepa Henryk
      Niedbala Marian
      Nowak Władysław
      Pańta Konrad
      Rokita Witold
Rosikoń Stanisław
      Sokoła Edward
      Szczepka Andrzej
      Szewczykowski Ryszard
      Żurek Lucjan
 
 
Rok  1966
WYDZIAŁ  GÓRNICZY
Bałdys Józef
Bujnowski Zbigniew
Chyćko Józef
Dunajewski Janusz
Gałkowski Andrzej
Guzy Kazimierz
Jakubowski Wojciech
Jędralski Marian
Kastek Andrzej
Kielesiński Bogusław
Kotuła Stanisław
Kromer Zenon
Krupa Bogusław
Kubat Jan
Kurp Zygmunt
Loska Karol
Malus Adam
Markowski Mirosław
Młynek Jan
Natkaniec Tadeusz
Nowocień Bogusław
Obałek Czesław
Pazera Wojciech
 
Rejczak Stanisław
Rogoziński Andrzej
Rydecki Ireneusz
Słuszniak Ryszard
Szczepańczyk Wiesław
Sztyler Jacek
Wąwoźny Mieczysław
 

Biernat Jan
Ceremuga Ignacy
Chabinowski Waldemar
Habrzyk Stefan
Herman Antoni
Jarubasz Karol
Kondera Stanisław
Kulesza Benedykt
Lelakowski Jan
Michoń Leon
Napierała Bogdan
Niewiadomski Stanisław
Paprotny Mieczysław
Pietrzczyk Ryszard
Pietruszewski Czesław
Płomiński Marek
Szczapiński Andrzej
 
Szczęsny Józef
Szotek Stanisław
Szpruch Eugeniusz
Uchto Ireneusz
Wiciński Jan
 

 WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY
Antczak Wojciech
Bal Bernard                    
Bal Wiesław
Bal Zdzisław
Bigaj Władysław
Chłond Zygmunt
Dygant Henryk
Guzik Adam
Hawrot Franciszek
Jasica Jan
Kęcik Edward
Kostrusiak Romuald
Kuchta Franciszek
Kuras Zbigniew
Machnik Andrzej
Maciejewski Ludwik
Magdoń Kazimierz
Marchewka Krzysztof
Masłowski Marek
Nemś Adam
Niedźwiedź Kazimierz
Piotrowski Piotr
Przepiórkowski Kazimierz
Rachel Henryk
Sitarz Władysław
Witkowski Henryk
Woźniak Wojciech
Zimnicki Stanisław
 
WYDZIAŁ  TELETECHNICZNY
Białas Zbigniew
Bochenek Józef
Czarny Tadeusz
Dłubak Jacek
Dydak Adam
Dylikowski Alfred
Grudzień Jerzy
Hatlapa Arkadiusz
Iwaszenko Antoni
Jaskulski Adam
Kasprzyk Wiktor
Kowalczyk Władysław
Krzyżyk Ireneusz
Kułak Marian
Merta Teodor
Mękarski Zygmunt
Nowaczyk Mieczysław
Paczyński Stanisław
Potępa Zbigniew
Sierocki Adam
Sokół Ryszard
Świątek Ryszard
Świerkot Zdzisław
Wieczorek Józef
Wróbel Leszek
Zborowski Witold
Zieliński Izydor
Ziemba Paweł
 
WYDZIAŁ MECHANICZNY
Adamek Zbigniew
Balzam Zbigniew
Bartnik Zbigniew
Błażejewski Adam
Brzegowski Ferdynand
Firlej Edward
Jędrusik Jan
Kasprzyk Władysław
Kluczewski Adam
Koleśnik Jan
Kopiński Wiesław
Krawczyk Krzysztof
Kula Władysław
Kustosz Jan
Kwiecień Zdzisław
Machelski Ireneusz
Majcherek Andrzej
Ochman Stanisław
Pacuła Leszek
Persona Stanisław
Saltarski Jan
Sikora Zbigniew
Sobczak Lucjan
 
Stempel Franciszek
Szczepanik Jerzy
Tatarzyński Czesław
Węgielewski Jan
Wiekiera Wiesław
Wilk Andrzej
Złocki Andrzej
 
 
WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO
Banasik Wiesław
Bryja Emilian
Fajfer Jerzy
Gozdek Ryszard
Grzyb Andrzej
Kołówka Mieczysław
Januszewski Henryk
Kałuża Henryk
Klimeczek Józef
Kluczny Jerzy
Krystecki Władysław
Krzeczowski Jerzy
Kuzior Józef
Kwietniewski Jacek
Marzec Władysław
Milka Zbigniew
Nowobilski Jan
Orzechowski Mieczysław
Piskorz Sylwester
Sołtysik Władysław
Susek Andrzej
Tytarz Władysław
Wicher Adam
Zamorowki Jerzy
 
WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (PSG  2 letnia)
Adamczyk Jerzy
Bednarek Adam
Bogdan Leszek
Bugajski Mirosław
Chmielarski Zdzisław
Ciepliński Andrzej
Dymek Stanisław
Fornalczyk Antoni
Galat Stanisław
Galiński Zbigniew
Gotwald Wiesław
Jasiński Jakub
Jaworek Andrzej
Kluba Jerzy
Kłyk Stanisław
Konrad Robert
Kopeć Janusz
Krzysztofik Władysław
Kućmierczyk Władysław
Kula Krzysztof
Latos Marek
Liberski Mirosław
Ligenza Józef
Łukomski Krzysztof
Łysek Andrzej
Mańka Lucjan
Matuszkiewicz Jacek
Mikulski Krzysztof
Mikulski Michał
Mucha Romuald
Musialik Waldemar
Nowak Edward
Poniewierski Stanisław
Pucek Augustyn
Samborski Andrzej
Skawiński Mieczysław
Smalcerz Józef
Wieczorek Jerzy
Wilkosz Władysław
Witkowski Włodzimierz
Wyderka Mirosław
Ziębiński Ryszard
Żabicki Marek
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla  Pracujących)
Czałczyński Henryk
Jamrozy Marian
Kądziela Waldemar
Kocot Józef
Kopeć Edward
Kulińska Genowefa
Marczewski Zbigniew
Motyka Ireneusz
Nowakowski Marian
Olejniczak Jerzy
Rosikoń Mieczysław
 
Skalski Andrzej
Sołtys Stanisław
Stawiarz Mieczysław
Stelmański Kazimierz
Tyrakowski Marian
 
Wesołowski Marian
Witelus Henryk
Woronowicz Stanisław
Wójcicki Andrzej
Wójcik Jerzy
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY
 
 (TG  dla  Pracujących,  P.N. - Czeladź))
Banaś Henryk
Braciszewicz Zdzisław
Górny Czesław
Gracz Kazimierz
Kawecki Waldemar
Kołodziński Ryszard
Kościółkowski Zygmunt
Kopp Edwin
Krzemiński Stanisław
Lolo Eugeniusz
Łukasik Tadeusz
Majcherczyk Zdobysław
Mańka Edmund
Nowara Tadeusz
 
Sarnik Mirosław
Sensuła Ryszard
Wanciszewicz Czesław  
Wojciechowski Henryk
 

Bernard Zygmunt
Będkowski Mirosław
Grząba Marian
Hetmańczyk Andrzej
Imielski Eugeniusz
Jędrusek Włodzimierz
Kołodziejczyk Stanisław
Sidor Mieczysław
Sienkiewicz Kazimierz
 
Staszowski Janusz
Szumski Aleksander
Szymczyk Marian
Wasilewski Franciszek
 
Wawro Euzebiusz
Wróblewski Stanisław
Zaremba Czesław
Żubiński Tadeusz
 

 WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG dla  Pracujących,  P.N. - Sosnowiec)
Abroziak Jan
Binko Ryszard
Biskup Marian
Buła Józef
Frucz Kazimierz
Gajos Edward
Janas Dariusz
Kolbuch Zbigniew
Konewecki Jan
Kusza Stanisław
Miłosek Mirosław
 
Niewiadomski Jan
Ogrocki Wilhelm
Pawlik Józef
Pietraszek Czesław
Psiuk Eryk
 
Skowroński Eugeniusz
Szymański Zygmunt
Ślęczka Bronisław
Wnuk Jerzy
Wrona Józef
 

Bąk Stanisław
Botór Eugeniusz
Chmielewski Wirginiusz
Cieślik Jan
Dziurka Mieczysław
Fidos Stanisław
Florkiewicz Eugeniusz
Gach Waldemar
Knap Lechosław
Koźlik Jerzy
Ksiondz Maria
 
Nadybał Zdzisław
Nowak Wacław
Oleśkiewicz Ryszard
Pięta Henryk
Roziński Adam
 
Strzeszkowski Kazimierz
Śliwa Marian
Ulatowski Jerzy
Wójcik Genowefa
Zalewski Józef
 

Barański Jan
Bargieł Wiesław
Bieroński Eugeniusz
Cieśla Henryk
Ćwikła Stefan
Dudek Jerzy
Gajdzik Andrzej
Główczyk Franciszek
Janus Stanisław
Jóźwik Bolesław
Jurgeś Ryszard
Łukasiewicz Adam
Małysz Marian
Manijak Jan
Matuszczyk Stanisław
Mizerski Zygmunt
Piwowarski Zbigniew
Smorąg Jan
Szarek Kazimierz
Tarnowski Henryk
Wieczorkowski Maciej
Witas Adam
Żawiński Walerian
 

WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY    (TG  dla  Pracujących,  P.N. - Sosnowiec)
Borcz Leszek
Dudek Jan
Filus Stanisław
Gondorowicz Lesław
Kopacki Ryszard
Koziak Czesław
Małota Izydor
Pawełczyk Kazimierz
Pietras Józef
Radomski Zbigniew
Sikora Eugeniusz
Slipek Romuald
Trzaska Ireneusz
Ujniarz Leszek
Wilk Jerzy
Żak Henryk
 
WYDZIAŁ    MECHANICZNY  (TG  dla  Pracujących,  P.N. - Klimontów))
Barglik Zdzisław
Bień Aleksander
Bonarek Edward
Cichy Stanisław
Gajówka Bogusław
Jacek Leopold
Januszek Jan
Kaganiec Eugeniusz
Kamieniarz Ryszard
Kosowski Tadeusz
Łuczywek Leopold
Opalski Władysław
Pyciak Jerzy
Rokita Waldemar
Sierka Marian
Sojka Janusz
Sroka Marian
Swoboda Ireneusz
Toński Ryszard
Tyl Kazimierz
Wiercioch Zdzisław
Wojtal Józef
Zymliński Kazimierz
 

Baran Wacław
Bereszka Leszek
Bonarek Edward
Chytry Mirosław
Czarnecki Jan
Czechowski Jan
Gąsiorek Henryk
Gurbiel Wacław
Kalinowski Ryszard
Małas Wiesław
Nowak Ryszard
Piega Kazimierz
Rodek Wiesław
Sałęga Zbigniew
Skubis Roman
Sroga Józef
Stach Edward
 
Tomaszewski Jan
Tuszyński Marian
Walotek Mieczysław
Woźniczka Leszek
Zalewski Stanisław
 

WYDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG  dla Pracujących,  P.N. -  Wojkowice)
Barczyk Jerzy
Bargieł Witold
Biały Leszek
Chmielewski Waldemar
Dąbek Andrzej
Dłubak Zdzisław
Doniec Jerzy
Ferdyn Tadeusz
Giełda Włodzimierz
Graca Ignacy
Gubała Henryk
Gubała Janusz
Gubała Tadeusz
Gutowski Jan
Juszczyk Stanisław
Kałuża Janusz
Kasprzyk Tadeusz
Kijanka Jerzy
Knapik Kazimierz
Kocot Henryk
Kowalski Alfred
Krawczyk Roman
Kwapiński Bogdan
Matyszczyk Jerzy
Motyka Stanisław
Niedrygaś Jan
Niemczyk Stanisław
Pacholec Jan
Pytlewski Zdzisław
Sitek Marian
Sobczyk Kazimierz
Stanek Leszek
Strzyż Kazimierz
Szotek Włodzimierz
Zima Wiesław
 
 

                    Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście