MENU:

 


Technikum Górnicze im. Stanisława Staszica

Rok  1961
WYDZIAŁ  GÓRNICZY 
(TG -5  letnie)
Barański Jerzy
Biber Stanisław
Borowiec Zdzisław
Czubala Jan
Guzik Adam
Kamiński Witold
Kasperek Zdzisław
Kowalczyk Jan
Matuszek Stanisław
Raj Czesław
Sobczyk Jerzy
 
Sobczyk Tadeusz
Szota Jan
Zaczyński Mieczysław
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO
  (TG -5  letnie)
Bartnik Józef
Bień Witold
Drzazgowski Czesław
Grabeus Antoni
Kamiński Janusz
Kasprzyk Jan
Kiełkowicz Kazimierz
Lato Witold
Podsiadło Tadeusz
Piotrowski Ryszard
Rogusz Zygmunt
Rykała Waldemar
Rzepa Mirosława
Stępniewski Aleksander
 
Toboła Zbigniew 
Wojtala Mirosław
Ziemba Marek
Żurek Andrzej
 

WYDZIAŁ  GÓRNICZY  (TG -3  letnie)
Adamski Stanisław
Biczek Maksymilian
Bielenin Jerzy
Bogusławski Krzysztof
Bojarski Stanisław
Bukała Jan
Ciebiera Adam
Chmiel Marian
Dwulit Stanisław
Faliszewski Kazimierz
Giejdziun Eugeniusz
Guzy Engelbert
Hebda Franciszek
Hnatyszyn Adam
Jakubiec Erwin
Janik Bolesław
Jaskólski Franciszek
Kagan Antoni
Kajzar Eryk
Klusa Stanisław
Kozieł Kazimierz
Krok Stanisław
Kucharzyk Edward
Kurlej Ryszard
Kuzera Tadeusz
Kwieciński Czesław
Łepkowski Henryk
Macuga Kazimierz
Mandrysz Wilhelm
Nowak Andrzej
Ochmański Marian
Pająk Józef
Pawlina Zdzisław
Pękala Sylwester
Piwoński Czesław
 
Podleszański Kazimierz
Purchała Andrzej
Radzyński Henryk
Resler Waldemar
Reszka Aleksandewr
Rolnik Egon
Sobik Erwin
Soblik Paweł
Urbanek Karol
Waligóra Wilhelm
Zgryza Stanisław
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (
PSG  2 letnia)
Barański Stefan
Bartocha Zdzisław
Dratwa Mirosław
Gajda Piotr
Głowacki Włodzimierz
Korabik Wilhelm
Horbaczewski Zdzisław
Jackowicz Józef
Jędrysik Lesław
Kafanke Zygmunt
Koźmin Zdzisław
Kula Paweł
Kula Cezary
Lorek Marian
Łukasik Lesław
Malecki Władysław
Mrozicki Waldemar
Nowak Olimpiusz
Nowicki Norbert
Orczyk Stanisław
Piaskowski Janusz
Porębski Andrzej
Sojka Jan
Stańczyk Bożydar
Wojtala Witold
Wójcicki Andrzej
Żmuda Krzysztof
 

Rok  1962
WYDZIAŁ  GÓRNICZY 
(TG -5  letnie)
Adamek Władysław
Ambrozik Ryszard
Białas Zdzisław
Caba Maciej
Cesarz Adam
Gorgol Zdzisław
Jaszczura Stefan
Kaczmarczyk Zenon
Kijewski Antoni
Kita Mariusz
Konopka Ryszard
Kosturek Kazimierz
Kowalski Zbigniew
Krawczyk Henryk
Lorens Zdzisław
Łyczak Kazimierz
Łukasik Czesław
Magdziak Michał
Majcherczyk Wacław
Majewski Jerzy
Mazur Jerzy
 
Nawrot Wiesław
Pańczyk Ireneusz
Piaskowski Andrzej
Popiółkiewicz Bolesław
Ryło Jerzy
Sezeniewski Andrzej
Stąpała Włodzimierz
Stępień Jan
Stolarski Witold
Sufranowicz Ryszard
 
Szczekocki Jacek
Szymański Stanisław
Tabor Zbigniew 
>kliknij
Wandasiewicz Tadeusz
Wanik Artur
Warmuziński Wiktor
Wink Jerzy
Wyjadłowski Waldemar
Zoła Stanisław
Żak Tadeusz
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO 

Bednarczyk Jerzy
Będkowski Zenon
Borowik Bronisław
Cesarz Zenon
Cygan Jerzy
Drzewiecki Jerzy
Fornalczyk Edward
Głażewski Stanisław
Golonka Tadeusz
Góral Andrzej 
(PSG 2 - l.)
Groborz Alfons
Jasek Mirosław
Lichołap Andrzej
 
Łudzik Marian
Ogórek Jan
Olewicz Stanisław
Pęczak Andrzej
Prauza Stefan
Puszczewicz Edward
 
Stasiński Zdzisław
Sułek Jerzy
Wajda Jerzy
Warat Adam
Wower Stanisław
Zimoń Arkadiusz
 

WYDZIAŁ  GÓRNICZY 
(TG -3  letnie)
Achtelik Norbert
Bełdowski Jerzy
Biegański Witold
Borowski Stanisław
Boruciński Jerzy
Budzyński Remigiusz
Cyrek Andrzej
Fojt Janusz
Gajda Mieczysław
Gałek Tadeusz
Gawełek Stefan
Góral Mieczysław
Grzesiuk Zygmunt
Hałubek Ryszard
Janik Jerzy
Jantas Michał
Jędrzejak Witold
Jękot Grzegorz
Kabza Stanisław
Karawajczyk Eugeniusz
Kisielewski Władysław
Konwa Bogusław
Kosobucki Piotr
K owalski Zbigniew
Kubiczek Mieczysław
Kubik Stanisław
Kudła Henryk
Kuleszewicz Wacław
Liszka Adam
Łonak Władysław
Łysko Alojzy
 
Maksylewicz Michał
Marczyński Józef
Mikulski Augustyn
Mirończuk Józef
Muraszko Antoni
Nowak Henryk
Ostapowicz Władysław
Owczarski Stanisław
Paszenda Ewald
Pękala Józef
Protasiewicz Mikołaj
Rodak Władysław
Rolak Zdzisław
Rusin Janusz
Skóra Stefan
 
Surma Edward
Szalwich Henryk
Szczepańczyk Henryk
Taszakowski Edward
Tomczyk Józef
Walas Walenty
Wawrzynkiewicz Edward
Wawrzyniak Stanisław
Wiśniewski Jan
Wójcik Stanisław
Zaczyński Edward
Zając Jan
Zanko Jan
Zapart Tadeusz
Ziarnik Stanisław
 

Rok  1963

WYDZIAŁ  GÓRNICZY 
(TG - 5 letnie)
Adamek Stanisław
Bajor Leszek
Bernat Ireneusz
Biegański Sławomir
Bielecki Stefan
Bień Remigiusz
Bronny Zygmunt
Cyba Tadeusz
Czajer Julian
Dyńca Jerzy
Fatyga Remigiusz
Imbier Wilhelm
Kaczmarski Ryszard
Kamiński Waldemar
Kłys Zenon
Konieczko Stanisław
Kowalik Marian
Krawczyk Robert
Kubis Kazimierz
Lewandowski Tadeusz
Machura Jan
Majcherczyk Zygmunt
Makowski Zbigniew
Miterski Edmund
Natoński Wiesław
Nowak Zygmunt
Nowicki Jerzy
Oleksy Henryk
Respondek Zdzisław
Rychlewski Waldemar
Suwart Roman
Szczupider Janusz
Wątrobiński Wojciech
Wiewiórka Stanisław
Włodarczyk Marian
Wolniak Czesław
Woźniak Władysław
Woźniczko Kazimierz
Woźniczko Marian
Żulichowski Marek

WYDZIAŁ   ELEKTRO MECHANICZNY   (TG - 5 letnie)
Adamczyk Jan
Amarowicz Emil
Cesarz Tadeusz
Czarski Andrzej
Kopydłowski Jerzy
Kosturek Wiesław
Lasek Józef
Lutyński Aleksander
Należniak Janusz
Nowak Wiesław
Pyszkowski Janusz
 
Raspopow Marek
Sularz Wiesław
Żurek Ludwik
 
 
WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO   (TG - 5 letnie)
Balsamski Edward
Bargieł Jacek
Czarnota Tadeusz
Dudek Bogusław
Gara Lucjan
Guzy Eugeniusz
Janosz Jerzy
Kmiecik Wiesław
Kucharczyk Antoni
Mościński Wiesław
Mularz Mieczysław
Skórzewski Ryszard
Sołtysik Stanisław
Styczeń Janusz
Szewczyk Leszek
Topolski Eugeniusz
Warchoł Andrzej
 
Wartak Wojciech
Wącławski Stanisław
Wójcik Jan
Wójcik Jerzy
Żurek Tomasz
 

WYDZIAŁ  GÓRNICZY  (TG -3  letnie)
Augustyn Jan
Dewo Bolesław
Drożdzik Tadeusz
Fierdonek Stanisław
Fidziukiewicz Jerzy
Gąsior Ignacy
Gęsikowski Bogusław
Głownia Jan
Grządziel Mieczysław
Hajduk Julian
Hangiel Edward
Jaskólski Ryszard
Kobielski Ryszard
Kolaniak Stanisław
Kordos Stanisław
Kucharczyk Jan
Lewczuk Czesław
Maj Stanisław
Markiewicz Hieronim
Matusiak Jan
Maziarz Tadeusz
Michelson Mirosław
Modzelan Jerzy
Murzyn Jan
Najman Waldemar
Niewiadomski Józef
Ogierman Rajmund
Osowski Włodzimierz
Pawłowski Stanisław
Pękala Stanisław
Płonka Adam
Pływacz Józef
Pul Jan
Puszkiewicz Sławoj
Sałata Stanisław
Sawicki Marian
Siewiec Antoni
Skrzynecki Adam
Szczepanik Czesław
Świder Stanisław
Wacha Jerzy
Wagner Wiesław
Wendel Leszek
Wiśniewski Bogdan
Wiśniewski Tadeusz
Wiśniewski Wacław
Wolski Ryszard
Wójcicki Henryk
Wrzosek Ludwik
Zadęcki Zygmunt
Zięba Włodzimierz
Żabicki Tadeusz

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (
PSG  2 letnia)
Augustyniak Wiesław
Bator Mieczysław
Chrószcz Alfred
Dudek Romuald
Gędłek January
Jaksik Jerzy
Kłyk Janusz
Kuc Józef
Liberski Władysław
Masarczyk Joachim
Piwek Stefan
Placzki Stanisław
Puzio Tadeusz
Rola Józef
Salamon Tadeusz
Skiba Ryszard
Słowik Joachim
Stawowski Wiesław
Ujma Władysław
Włosowicz Józef

Rok  1964

WYDZIAŁ  GÓRNICZY
 (TG -3  letnie)
Dela Feliks
Dróżdż Zdzisław
Dybka Jan
Gola Krzysztof
Jakimczyk Michał
Kaszuba Stanisław
Kowal Jan
Kozaczka Eugeniusz
Krzyżyk Lesław
Kuzior Leonard
Męcina Józef
Mróz Dominik
Mróz Józef
Pasieka Stefan
Politański Tadeusz
Przybylski Piotr
Raspopow Witosław
Roszak Lechosław
Soszka Józef
Soszyński Mieczysław
 
Spiżewski Jan
Sporysz Roman
Sroka Adam
Styrkowiec Roman
Sudacki Leon
Szafraniec Andrzej
 

Gajdziszewski Ignacy
Gołatka Ryszard
Jaruzel Edward
Kalębka Zbigniew
Kania Stanisław
Kozłowski Benedykt
Nawrocki Janusz
 
Różański Eugeniusz
Serafin Tadeusz
Szynal Kazimierz
 
Widanka Jan
Witek Stanisław
Zabojszcz Jan
 

WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY
Bacia Janusz
Barchanowski Zbigniew
Bednarz Tadeusz
Białek Kazimierz
Bobak Stanisław
Bobran Marek
Broda Zbigniew
Bugała Stanisław
Ciszek Andrzej
Chmurak Krzysztof
Janikowski Janusz
Janowski Sylwester
Jurczyk Rajmund
Kowalczyk Stanisław
Kucharzewski Mirosław
Labut Władysław
Leśniak Emil
Martynowicz Adam
Migza Franciszek
Parandyk Stanisław
Penar Tadeusz
Piech Ryszard
Pietrzczyk Stanisław
Pięta Stefan
Pluciński Krzysztof
Rudzki Wacław
Skuba Jan
Skwara Jan 
Słuszniak Wiesław
Spiechowicz Andrzej
Warwas Sylwester
Wilk Józef
Wnuk Roman
Wołoszyn Jan
Zyguła Henryk
 
 
WYDZIAŁ   MECHANICZNY
Babiarz Mieczysław
Bojarczuk Jan
Chrzanowski Janusz
Dudek Henryk
Grzywnowicz Klemens
Kałczuga Andrzej
Kaudyk Dieter
Korzus Stanisław
Kruźlak Józef
Kwapisz Wojciech
Łukasik Jacek
Malczyk Stanisław
Mazur Janusz
Mila Stanisław
Pietroń Zdzisław
Sareło Leon
Szuster Robert
Warmuz Rajmund
Wilhelmi Janusz
Zatłoka Stanisław
 
WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (PSG  2 letnia)
Boryń Józef
Brzyski Tadeusz
Durlak Andrzej
Flak Włodzimierz
Galon Tadeusz
Guzik Jan
Janik Norbert
Krautwurst Herbert
Kwiecień Stanisław
 
Leśnik Piotr
Lutkiewicz Józef
Majerczyk Czesław
Nadstawa Eugeniusz
 
Piasecki adeusz
Piątek Zbigniew
Sławiński Mieczysław
Solarz Waldemar
 
 
WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (
TG  5 letnie)
Sojka Konrad Walczak Stefan Żelazny Andrzej  

 W 1964 roku opuścili Szkołę pierwsi absolwenci Wydziału dla Pracujących (oznacz.: TG dla Prac.).
Odbywali oni 5 - letnią naukę w godzinach wieczorowych lub w trybie zaocznym. Naukę na Wydziale dla Pracujących odbywano nie tylko w samej Dąbrowie Górniczej, ale - dla wygody słuchaczy - także w kilku punktach nauczania w okolicznych miejscowościach, co oznaczono uwagą: P.N. Sosnowiec, P.N. Czeladź itp.


WYDZIAŁ  GÓRNICZY 
(TG dla Pracujących, zaoczne)
Bałdys Wiesława
Banasik Janina
Białas Władysław
Duda Jerzy
Gaik Andrzej
Gaj Józef
Gałeczka Józef
Godyń Edward
Górnicki Tadeusz
Hofelmajer Edward
Jaworski Stefan
Kajdrowicz Władysław
Karkosz Marian
Knap Tadeusz
Knapik Tadeusz
Krępa Stanisław
Ledwoch Kazimierz
Ligęza Roman
Machnik Józef
Marcisz Czesław
Mularczyk Adam
Myga Zbigniew
Niedbała Zdzisław
Okrajek Kazimierz
Pierzchała Zenon
Piętka Tadeusz
Pilawski Paweł
Płonka Wiesław
Puchniarski Janusz
 
Sałęga Mieczysław
Sitko Tadeusz
Sośnierz Stanisław
Spiewak Włodzimierz
Sroka Jan
Stano Kazimierz
Wilk Edmund
Wojciechowski Przemysław
Wojtas Stanisław
 
 
WYDZIAŁ  GÓRNICZY  (TG dla Pracujących,  P.N. Sosnowiec)
Bialik Czesław
Białas Janusz
Białas Józef
Cebo Andrzej
Dąbrowski Dariusz
Gapis Stefan
Glanowski Feliks
Grabowiecki Brunon
Grzybowski Ryszard
Hanko Alicja
Kiełtucki Ryszard
 
Kruszewski Ryszard
Mazur Ludwik
Nowak Ryszard
Podsiadło Ryszard
Skakuj Tomasz
 
Wiśniewski Andrzej
Wilas Michał
Zajczyk Jerzy
Zyngier Andrzej
Żurawski Józef
 
 
Rok 1965
WYDZIAŁ  GÓRNICZY
    (TG  3
letnie)
Bachleda Władysław
Barglik Jan
Błaszczyk Stanisław
Bury Kazimierz
Chrost Bogdan
Cwikliński Stefan
Franas Włodzimierz
Głąb Lucjan
Głogowski Tadeusz
Góral Józef
Hudzieczek Roman
Iwanyszyn Zdzisław
Japek Wojciech
Kiczek Józef
Klatka Tadeusz
Klimeczek Stanisław
Kowalik Grzegorz
Kulla Edmund
Lipka Józef
Lizak Władysław
Łabęcki Zygmunt
Łudzik Stanisław
Madejski Józef
Niedbalski Krzysztof
Pająk Lucjan
Piątek Tadeusz
Pietryga Ryszard
Połacik Andrzej
Solarz Julian
Szkutnik Stefan
Szparniak Andrzej
Urbańczyk Franciszek
Tobiarz Aleksander
Wasilewski Maciej
Witek Władysław
Włodaeczyk Andrzej
Wójcik Waldemar
Wszelaki Józef
Zapiórkowski Teofil
Zemanek Zbigniew
 
WYDZIAŁ  ELEKTRYCZNY
Brakowiecki Jerzy
Bochenek Wacław
Borek Józef
Chmielowski Stanisław
Choina Leon
Dalecki Czesław
Formicki Zbigniew
Garbarczuk Jerzy
Gęborek Jan
Jatkowski Jan
Jędrzejec Tadeusz
Klęczar Grzegorz
Kluba Jan
Knapik Arseniusz
Koba Mirosław
Kołodziejczyk Marian
Kubański Ryszard
Kubica Marian
Marchwiński Jan
Matyja Adam
Mrzygłód Roman
Musiał Bronisław
Nabagło Janusz
Noga Jan
Piechowski Zdzisław
Proszewski Waldemar
Siwczak Andrzej
Soćko Ryszard
Telok Józef
Węgrzyn Józef
Wijata Władysław
Ziółkowski Karol
 
WYDZIAŁ   MECHANICZNY
Banyś Edward
Biedak Witold
Bogdziewicz Franciszek
Gadomski Włodzimierz
Gnat Zdzisław
Kamiński Zbigniew
Łaskawiec Roman
Marzec Jan
Olech Jerzy
Pawlik Kazimierz
Pobiega Ryszard
Ressel Lucjan
Siemieniec Roman
Skubis Tadeusz
Stochel Kazimierz
Sylwestrzak Mirosław
Śmiałek Zdzisław
Totczyk Jan
Zasadzień Leopold
Żedzicki Waldemar

  Dalej     >  c.d.  roku 1965

                    Menu  wykazu

  Poprzednie  lata

Wyjście