MENU:

 


Technikum Górnicze im. Stanisława Staszica

Rok  1953
WYDZIAŁ  BUDOWY  MASZYN GÓRNICZYCH
Burgiel Janusz
Dybek Włodzimierz
Gąsik Bogdan
Klimczyk Stanisław
Kuźniak Stanisław
Łysy Jan
Mazur Wiesław
Musiał Wiesław
Paszewski Stanisław
Pawlik Marian
Piątek Zdzisław
Pieprz Marian
Pilarz Zbigniew
Raszewski Krzysztof
Stobierski Jacek
Swoboda Mirosław
Śmielewski Witold
Walentek Henryk
Ziemba Bogdan
 

WYDZIAŁ  ELEKTROTECHNIKI GÓRNICZEJ
Baran Witold
Cierpiał Zdzisław
Czopowski Mirosław
Czopowski Zbigniew
Dudek Edward
Gawliński Krzysztof
Góra Henryk
Imieliński Jerzy
Kamiński Zygmunt
Kita Henryk
Kluczewski Jan
Knapik Kazimierz
Kolano Jerzy
Krzyczek Władysław
Lis Ireneusz
Łaskowski Eugeniusz
Machnik Włodzimierz
Majerczyk Stanisław
Malczewski Witold
Mastaliński Marian
Musiał Jerzy
Prochwicz Czesław
Raczyński Stefan
 
Rak Zdzisław
Skorus Maciej
Ślęzak Marian
Szymczyk Erazm
Trzeciński Janusz
Upława Stefan
Wąż Witold
 

WYDZIAŁ  MECHANIKI  GÓRNICZEJ
Celniaszek Sławomir
Dąbek Marian
Kucharski Kazimierz
Legomski Zdzisław
Łaszczyk Mieczysław
Makowski Czesław
Pacia Marian
Piekoszewski Euzebiusz
Pochlewski Zbigniew
Selwa Wiesław
Sitko Marek
Surmik Mieczysław

WYDZIAŁ  EKSPLOATACJI  ZŁÓŻ  WĘGLA
Bilewicz Włodzimierz
Biernacki Jan
Derej Zenon
Dusza Zygmunt
Dybała Lech
Gondek Zdzisław
Kaczmarczyk Bogdan
Kasza Bonawentura
Klimczak Ryszard
Kowalski Grzegorz
Mroziński Jerzy
Mucha Tadeusz
Noszczyk Tadeusz
Ostaszewski Jerzy
Pandel Zdzisław
Pazera Daniel
Piotrowski Zdzisław
Ranecki Henryk
Skiba Zbigniew
Starościak Zygmunt
Świetlik Zdzisław
Świderski Bogusław
Żuchowicz Kazimierz
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO
Bacia Bronisław
Bocian Andrzej
Bogacki Bogdan
Bontor Marian
Bratkowska Wiesława
Chrostowski Kazimierz
Chycki Edmund
Dobrowolski Jan
Dróżdż Tadeusz
Filus Stanisław
Hanke Jerzy
Januszek Jerzy
Kaleta Longin
Kapelski Władysław
Kazek Józef
Kozioł Bolesław
Krowicka Alfreda
Kuna Jan
Lewandowska Barbara
Łakoma Helena
Magiera Romuald - kliknij
Malara Leon
Mandrysz Józef
 
Mesjasz Waldemar
Młynarski Leopold
Molenda Eugeniusz
Muc Edmund
Natkaniec Włodzimierz
Nowak Antoni
Nowak Kazimierz
Opuchlik Mirosław
Osiński Marian
Pilarz Danuta
Pytlarz Tadeusz
 
Rawicki Wiesław
Roter Józef
Sobczyk Arnold
Sroga Zdzisław
Szafran Marian
Szlęzak Jacek
Śliwa Jacek
Tylec Władysław
Wrona Michał
Wójcik Janusz
Zimny Janusz
 

Rok  1954
WYDZIAŁ  EKSPLOATACJI  ZŁÓŻ  WĘGLA
Bielada Zdzisław
Capiga Zenobiusz
Ciekała Edward
Frączek Zygmunt
Gara Zenon
Jasiak Adrian
Kolczyk Witold
Klama Henryk
Knapik Eugeniusz
Konieczny Feliks
Kot Zdzisław
Kowalski Eugeniusz
Kulis Ireneusz
Leśniewski Bronisław
Lubczyński Stefan
Łanik Józef
Majcherczyk Stanisław
Majerski Bogusław
Makieła Ryszard
Paciuch Zdzisław
Płaczek Leopold
Przywara Edward
Słomka Zbigniew
Starościak Janusz
Szczęsny Marek
Szotek Henryk
Trzęsimiech Stanisław
Wartak Jarosław
Wołczyk Edmunt
Wróbel Ireneusz
Wypchał Zdzisław
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO
Cadrzyńska Barbara
Cichy Stanisław
Firlej Zbigniew
Gdesz Alfred
Flasza Franciszek
Hachulski Zbigniew
Hajek Włodzimierz
Jarosz Stefan
Kozioł Ryszard
Krawczyk Jan
Kulawik Eugeniusz
 
Lubaszka Ryszard
Mickoś Zdzisław
Magierowski Włodzimierz
Majos Tadeusz
Pasternak Kazimierz
 
Surma Jerzy
Trząski Eugeniusz
Urzędowski
Antoni
Walczak Zbigniew
Ziętek Jerzy
 

WYDZIAŁ  MECHANIKI  GÓRNICZEJ
Adamek Włodzimierz
Balicki Andrzej
Banaszkiewicz Andrzej
Biesiada Mirosław
Blacha Zygmunt
Chycki Marian
Dąbek Sławomir
Dróżdż Walenty
Gajdzik Leopold
Górski Ignacy
Jasiński Janusz
Kaliwoda Zygmunt
Kamiński Jerzy
Kardynał Zygmunt
Kozioł Feliks
Łaskawiec Janusz
Łukowicz Lech
Paliga Marian
Pazera Aleksander
Porc Zbigniew
Prochazka Marian
Rerak Marian
Rolnik Antoni
Samborski Maciej
Skibiński Zdzisław
Wit Roman
Wójcik Janusz
 

WYDZIAŁ  ELEKTROTECHNIKI  GÓRNICZEJ
Bielecki Jan
Borkowski Jerzy
Domagała Zbigniew
Dylewski Włodzimierz
Gajewski Henryk
Gałęziowski Antoni
Jachno Bogusław
Jastrzębski Marian
Kania Janusz
Kowal Kazimierz
Kurzynoga Henryk
Łaskawiec Eugeniusz
Michalak Zenon
Mudyna Stefan
Ochłódnik Władysław
Oruba Lech
Pasztak Janusz
Piwowarczyk Tadeusz
Płonka Zdzisław
Przybyła Marian
Sapiński Włodzimierz
Siwiec Włodzimierz
Sobczyk Tadeusz
Sobusik Bolesław
Sroślak Lech
Stefańczyk Ryszard
Świeboda Józef
Tomsia Zygmunt
Wiechowski Maciej
Wilk Stanisław
Worobiew Ryszard
 

WYDZIAŁ  REMONTU  MASZYN  GÓRNICZYCH
Bednarczyk Mieczysław
Blicharski Józef
Błażkiewicz Grzegorz
Bryła Ryszard
Budziosz Waldemar
Buras Stanisław
Jakubczyk Tadeusz
Kubański Ryszard
Krzykawski Kazimierz
Lampart Edward,
ekstern
Lato Bogusław
Lebiecki Ryszard
Machnik Lech,
ekstern
Majecki Aleksander
Matuszkiewicz Zdzisław
Popczyk Marian
Popielecki Andrzej
Proboszcz Marek
Przybyłek Czesław
Pyrzyk Mieczysław
 
Rolski Józef
Sajdak Stefan
Stolarski Tadeusz
Strojny Janusz
Szygulski Wacław
Szymonek Tadeusz
 

Rok  1955
WYDZIAŁ  EKSPLOATACJI  ZŁÓŻ  WĘGLA

Bielec Jan
Guzy Julian
Jakubas Henryk
Karos Wiktor
Kasprzak Stanisław
Kłych Henryk
Kocik Zdzisław
Kopeć Maciej
Krajewski Zbigniew
Król Jerzy
Kuchta Tadeusz
Kupczyk Franciszek
>
Kyzioł Józef
Łukasik Waldemar
Ostrowski Zdzisław
Przewłocki Jan
Rokosz Władysław
Stanek Władysław
Świercz Zdzisław
Tylec Władysław
Warwas Marian
Witkowski Waldemar
Żaba Bronisław
Żaba Henryk

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO
Będkowski Stefan
Dzwonnicka Teresa
Falba Krystyna
Gajdziszewski Jan
Głażewska Lucyna
Gorgoń Jan
Kamela Włodzimierz
Kalembka Tadeusz
Kleszyk Marian
Kucia Zdzisław
Kuropatwa Maria
Kwietniewska Marta
Ligęza Teresa
Łysek Wiesław
Mieszczak Teresa
Miraś Danuta
Nawrot Tadeusz
Ogłódek Mirosław
Ostraszewski Henryk
Skórka Janina
Słuszniak Stanisław
Witkowski Juliusz
Ziemniak Wiesław
 

WYDZIAŁ  MECHANIKI  GÓRNICZEJ
Białas Władysław
Budny Eugeniusz
Budny Sylwester
Dąbrowski Stanisław
Dudek Janusz
Jabłoński Sławomir
Kasprzyk Henryk
Kiszka Alfred
Kocjan Henryk
Kowalski Henryk
Kozioł Adam
 
Miśkowiec Stefan
Natkańczyk Marek
Noszczyk Ryszard
No ak Józef
Pachołek Ryszard
 
Piskorczyk Leszek
Skóra Stanisław
Szkoc Edward
Uchnast Erwin
Wizor Zdzisław
 

WYDZIAŁ  ELEKTROTECHNIKI  GÓRNICZEJ
Bednarczyk Marek
Dul Zbigniew
Dzierzkowski Zbigniew
Jaśko Kazimierz
Koczur Tadeusz
Krawczyk Janusz
Kozłowski Ignacy
Krupa Marian
Łyżczarz Bogusław
Marchewka Jerzy
Molenda Tadeusz
 
Piłka Jerzy
Rogala Maciej
Wilczyński Zdzisław
 

WYDZIAŁ  REMONTU  MASZYN  GÓRNICZYCH
Andrzejewski Marian
Cebo Jerzy
Cebo Ryszard
Ciapała Tomasz
Dyszy Aleksy
Gajdzik Tadeusz
Goraj Tadeusz
Grabowski Tadeusz
Gugała Stanisław
Jakubowski Tadeusz
Kasprzyk Ryszard
 
Kiszka Adam
Kopciński Dionizy
Kowalski Władysław
Kusak Edward
Łaskawiec Kazimierz
 
Mistela Eugeniusz
Nowak Jan
Świetlik Tadeusz
Swoboda Ryszard
Tambor Jerzy
 

 

                    Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście