MENU:

 

 

Państwowa Szkoła Górnicza i Hutnicza
im. Stanisława Staszica

 Na nowo otwarta pod tą nazwą w 1919 r. wypuściła
pierwszych absolwentów w 1923 r.
Ich wykaz do 1935 r.
podano za 'Jednodniówką III Zjazdu Absolwentów
Państwowej Szkoły Górniczej i Hutniczej', wydaną w 1935 roku.

Rok 1923
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Biały Stefan
Czerny Marian Kazimierz
Kowalski Aleksander
Machniewski Julian
Marcinkowski Czesław
 
Przegroda Ludwik
Szafruga Zygmunt
 
Szwajgier Kazimierz
Wyderka Bolesław
 

 WYDZIAŁ  MIERNICTWA  KOPALNIANEGO
Iciaszek Wacław Wałek Mieczysław    

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Gien Konstanty Podgórski Stefan Wierzba Władysław  

Rok 1924
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Adamczyk Józef
Bagiński Stanisław
Baranik Stanisław
Czajkowski Roman
Gojarski Henryk
Katański Alojzy
Kikut Marian
Kurek Władysław
Marzec Leonard
Mazur Zygmunt
Musialik Feliks
Pietrzyk Edward
Rudzki Artur
Skaba Herman
 
Szejn Gustaw
Szwajgier Henryk
Tryjański Piotr
Waroński Tadeusz
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  KOPALNIANEGO
Mazur Zygmunt Rycerz Marian    

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Gołąb Stanisław
Iciaszek Feliks
Łabuz Bronisław
Nobis Leon
Radoszewski Eugeniusz
 
Waroński Kazimierz
 

Rok 1925
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Bachmiński Zygmunt
Bargieł Stanisław
Bijak Stefan
Brych Stefan
Czajkowski Piotr
Dudek Władysław
Korzeń Józef
Malarski Stanisław
Pieczka Karol
Pilniakowski Mieczysław
Płaszewski Leon
Sitko Antoni
Skórka Stanisław
Smuła Aleksy
Stajniak Marceli
Surowiec Jan
Suwała Tadeusz
Szwajgier Romuald
Szydłowski Zygmunt
Szymczyk Franciszek
Wieja Stanisław
Zając Antoni
Zygmunt Ryszard
Zygmunt Stefan

WYDZIAŁ  MIERNICTWA   KOPALNIANEGO
Bednarczyk Jan
Fujałkowski Marian
Merta Piotr
Merta Piotr
Plutecki Józef 
 
Romanowicz Edward
Rudkowski Ludwik
 
Szafruga Tadeusz
Tuboła Antoni
 

WYDZIAŁ HUTNICZY

Bartoszewicz Tadeusz
Podsiedlik Piotr
Przybyś Antoni
Stawiacz Jan
Supernak Kazimierz
Szota Franciszek
Szwej Franciszek
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Blank Paweł
Fularski Marian
 
Kośkiewicz Henryk
Makuch Marceli
Plutecki Zygmunt
- kliknij tu
Rojek Bolesław
Solipiwko Ignacy
 
Stechman Stefan
Wojnowski Stefan
 

Rok 1926
WYDZIAŁ GÓRNICZY

Bara Piotr
Bobowski Stanisław
Chojnacki Stefan
Gajdzik Jan
Grzywaczewski Józef
Kodroń Wacław
Kondera Edmund
Kossobudzki Jerzy
Lorek Bolesław
Łapiński Wiktor
Mazur Bolesław
Pasternak Stefan
Pietrzyk Stanisław
Piskorczyk Bolesław
Respondek Wacław
Sierakowski Roman
Skubis Jan
 
Stelmaszuk Kazimierz
Śmielewski Zenon
Winiarski Bronisław
Zygmunt Władysław
Żakowski Józef
 

WYDZIAŁ  MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  
Grzyb Stanisław Jarząbek Piotr Sobański Leon Wrona Piotr

WYDZIAŁ HUTNICZY
Kawka Lucjan Podczaski Bruno Fr. Skowronek Józef Śpiewak Stanisław

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Basiak Jan
Bielat Józef
Czech Adolf
De Large Bolesław
Janicki Łukasz
Krzysztofczyk Józef
Luboiński Kazimierz
Piłka Stanislaw
Rachwał Walerian
Sajdak Henryk
Senkiewicz Stefan
Sochański Władysław
Stelmach Stanisław
Suchanek Józef
Trzęsimiech Zdzisław
Wojnowski Adrian

Rok 1927
WYDZIAŁ GÓRNICZY 
Bentkowski Józef
Błotnicki Tadeusz
Krasnokutski Włodzimierz
Lis Roman
Łabuz Władysław
 
Mazur Władysław
Słaby Andrzej
 
Strzemiński Eugeniusz
Wachełko Kazimierz St.
 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Budziszewski Adam
Gwiazda Jerzy Stanisław
Hoffler Stanisław Ignacy
Szymański Stanisław
Tuszyński Stanisław
 
Waluda Józef
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Kukliński Ignacy Meckier Aleksander Snopek Stanisław Adam Trzęsicki Eugeniusz

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Dudacy Józef
Dziechciński Konrad
Kałuża Augystyn
Kozioł Bolesław
Pojda Aleksander
 
Sobociński Marian
Śmielewski Feliks
 
Wojtyś Ludwik
Zieliński Stanisław
 

Rok 1928
WYDZIAŁ GÓRNICZY 
Bałdys Edward
Betnerowicz Mieczysław
Dela Władysław
Drażny Bronisław
Guca Jan
 
Kaczmarczyk Józef
Łonak Julian
 
Roch Artur
Stajnert Karol
 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  
Biały Marian
Danecki Ryszard
Gałęziowski Marian
Gołębiowski Wojciech
Mysłek Marian
 
Piwowarczyk Idzi
Rudny Stefan
 
Wajdeczko Augustyn
Wnuk Bronisław
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Cichoń Antoni
Herian Bolesław
Kapczyński Mieczyslaw
Rutkowski Edmund
Stępień Zygmunt
Tutaj Roman
Zaręba Kazimierz
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Augustynik Jan
Grzyb Wojciech
Kozłowski Gabriel
Migurski Kazimierz
Samek Jan
 
Smelster Witold
Sosnowski Stanisław
 
Wicher Wacław
Zielonka Henryk
 

Rok 1929
WYDZIAŁ GÓRNICZY 
Bywalec Józef
Chlewicki Eugeniusz
Hurnik Franciszek
Janiszewski Stanisław
Just Stefan
Kalicki Maurycy
Kapuścik Mirosław
Krakowczyk Ryszard
Lorek Józef
Machura Kazimierz
Manderla Karol
Milner Leon
Miłek Marian
Ofanowski Piotr
Wieczorek Stanisław
Wlazło Teofil 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Bielecki Eugeniusz
Gajdzik Władysław
Gozdek Bronisław
Kobierski Aleksander
Łękawski Zbigniew
Mysłek Stanisław
Najderski Edward
Paluchiewicz Józef
Pasamonik Jan
Podmagórski Henryk
Sapiński Stefan
 
Szczygieł Jerzy
Szydłowski Ludwik
Uracz Bolesław
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Ferdek Marian
Lipko Henryk
Lis Bolesław
Mendera Paweł
Stankiewicz Stanisław
Szemberg Zygmun
Wierzbiński Alfons
Zberecki Tadeusz

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Błach Władysław
Grabowski Józef
Iracki Stanisław
Jentsch Kazimierz
Kanwiszer Henryk
Koper Stanisław
Luboiński Henryk
Łoboda Mieczysław
Machura Edmund
Mysłek Roman
Pardela Mieczysław
Rozpędek Józef
Sikorski Ignacy
Siłuszek Mikołaj
 
Ścibich Julian
Śmigielski Józef
Szczerbiński Wacław
Trela Kazimierz
 

Rok 1930
WYDZIAŁ GÓRNICZY 
Bednarczyk Bolesław
Chodorowski Mieczysław
Ćwikliński Józef
Doliński Zygmunt
Dudicz Stefan
Halaba Feliks
Janiak Mieczysław
Kasperek Jan
Kołodziej Stefan
Łach Zygmunt
Łomozik Wilhelm
Madrat Marian
Oleś Wiktor
Orłowski Marian
Popczyk Władysław
Szczypider Tadeusz
Szlęzak Ludwik
Walczyk Józef
Wieczorek Wiktor
 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Bartoszewicz Henryk
Gubała Stanisław
Horski Ludger
Krzemień Władysław
Kucharczyk Stanisław
 
Patyna Stanisław
Piskorczyk Mieczysław
 
Wojtasik Józef
Zatoński Czesław
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Broda Marian
Czernik Adam
Czernik Stefan
Derebisz Tadeusz
Jaklewicz Feliks
Kamander Paweł
Migas Bolesław
Nikodem Szczepan
 
Olszewski Marian
Sobczyński Bronisław
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Dębski Piotr
Drugalski Kazimierz
Jaworek Stefan
Jędrszczyk Jan
Jędrusik Kazimierz
Jędrusik Marian
Konecki Kazimierz
Kosieradzki Marian
Kosmala Edmund
Machnicki Stanisław
Makowski Zdzisław
Oruba Henryk
Pająk Hieronim
Pawłowski Józef
 
Stromczyński Edward
Włodarczyk Stanisław
Wrona Kazimierz
Znijkiewicz Tadeusz
 

Rok 1931
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Grabski Ludwik
Kotala Stanisław
Kozłowski Zbigniew
Kucharczyk Leopold
Kulągowski Czesław
Mazur Mieczysław
Michałowski Julian
Mysłowski Jan
Partyka Roman
Pawłowski Józef
Pogoda Wiktor
Pokrywa Władysław
Sapa Jan
Sierpiński Tadeusz
Sikora Stanisław
Szemberg Benedykt
Świerczyński Stanisław
Warmuz Leon
Wielgo Feliks
Wójcik Karol

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Cezak Marian
Godyń Marian
Hoffler Józef
Jankowski Ryszard
Kałandyk Franciszek
Kuzior Eugeniusz
Majewski Ryszard
Malarski Romuald
Pieczka Paweł
 
Ruszkowski Edward
Skoczny Stefan
Ścibich Franciszek
Ścibich Władysław
 
Tracz Roman
Trocha Wacław
Wasilewski Stanisław
Zawiślak Edward
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Berger Eugeniusz
Będkowski Bogusław
Czerwiński Ryszard
Danecki Polikarp
Fornal Stanisław
Gorgoń Marian
Kasprzyk Czesław
Kitala Mieczysław
Kliś Zygmunt
Kostrusiak Bolesław
Kubik Tadeusz
Kulawik Jan
Miernik Edward
Motyka Stefan
Plutecki Zygmunt
Sosna Józef Stanisław
Szwej Antoni
Zarychta Sergiusz
Zych Władysław
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Baryła Stanisław
Bosacki Stanisław
Chyliński Marian
Dąbrowski Adolf
Gabryś Bronisław
Grabiec Zygfryd
Gruchała Józef
Kozłowski Antoni
Kwaśniak Jan
Kulina Jan
Kuś Feliks
Mazur Józef
Merta Kazimierz
Michalski Józef
Mucha Mieczysław
Osoba Mieczysław
Słaby Marian
Szczerba Marian
Zaborowski Stefan 
Zarychta Czesław

Rok 1932
WYDZIAŁ GÓRNICZY

Barwicki Józef
Czernik Eugeniusz
De Ville Ludwik
Jędrychowski Michał
Juda Kazimierz
Kobiela Franciszek
Kocot Stefan
Koralewski Eugeniusz
Leś Edward
Luka Antoni
Majewski Henryk
Markowski Stanisław
Masztalik Władysław
Myszkowski Kazimierz
Nowak Bolesław
Oburski Kazimierz
Pawlikowski Edward
Piński Bolesław
Piskorczyk Bogusław
Porąbka Reinhold
Posłuszny Stanisław
Poznański Stanisław
Proszowski Stanisław
Scholl Edward
Stefanek Kazimierz
Suwaj Jan
Wartak Bronisław
Zarychta Czesław

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  
Barburski Bolesław
Cieślak Zenon
Figiel Czesław
Haber Jan
Jasiński Julian
Jędryczek Mieczysław
Jokiel Jerzy
Kasperkiewicz Wacław
Kucharz Michał
Marzec Leon
Micuła Bolesław
Nowicki Zygfryd
Patyna Kazimierz
Wiśniewski Roman
Zagała Władysław
Żabicki Ryszard

WYDZIAŁ HUTNICZY
Bachmiński Teodor
Czechowicz Henryk
Hała Bronisław
Jarkowski Aleksander
Pańszczyk Antoni
Rot Wacław
Serwatko Wacław
Sikora Stanisław
Szota Kazimierz
Szymczyk Edward
Śmietana Eryk
Treliński Stanisław
Wieja Kazimierz
Witkowski Władysław
Zdunkiewicz Marian
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Adamek Józef
Brodziński Romuald
Chmielewski Jan
Dawid Henryk
Derebisz Zygfryd
Gawron Tadeusz
Jędrusik Zygmunt
Karczmitowicz Feliks
Kopczyński Mieczysław
Kossoń Stanisław
Kowalski Władysław
Krzepczak Wincenty
Kubczyński Bolesław
Kucharski Stefan
Matysek Czesław
Piątkowski Bolesław
Stachura Franciszek
Suwała Eugeniusz
Szmidt Erwin
Szwed Adam
Trocha Władysław
Trzcionka Bolesław
Waroński Jerzy
Weber Bolesław
Wojna Henryk
Wójcik Bolesław
Zadros Tadeusz
Zeiske Tadeusz
Ziemniak Edward
Zwias Jan
Zygmunt Eugeniusz
 

Rok 1933
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Bejnarowicz Witold
Biały Bolesław
Braun Jan
Chmielewski Franciszek
Gdesz Roman
Gocyk Tadeusz
Gwiazda Władysław
Kapuścik Wacław
Kmita Wacław
Kubicz Władysław
Kuniński Michał
Lech Feliks
Leśniak Stefan
Makosz Antoni
Małczewski Wacław
Marzec Marceli
Mielcarz Kazimierz
Nagiel Marian
Nowak Antoni
Noworolski Jan
Paluszkiewicz Władysław
Pietrzyk Kazimierz
Piętak Franciszek
Piórecki Zenon
Przybyła Marian
Rutnicki Jan
Sibielak Bolesław
Sibielak Jan
Sitko Władysław
Szczelina Józef 
Szmidt Piotr
Śmielewski Wacław
Toziczko Tadeusz
Trzciński Jan
Tyrała Zenon
Zaborowski Antoni

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Cabaj Edward
Franus Edward
Jakleicz Tadeusz
Jędrusik Lucjan
Kapusta Bolesław
Ładoń Feliks
Łaptos Henryk
Paciej Zygmunt
Roterman Władysław
 
Rozeman Mieczysław
Sapilewski Władysław
Sieroń Ludwik
Stanek Bogusław
 
Ścierski Bolesław
Witczak Sylwester
Wojciechowski Witold
Zaczkowski Tadeusz
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Bień Witold
Dulęba Tadeusz
Grzeszczak Józef
Janta Alfred
Kluczyński Ireneusz
Mazur Władysław
Müller Henryk
Nowak Teodor
Olkuśnik Seweryn
Piątek Edward
Rolarz Edward
Rzepcki Edward
Stolka Stefan
Szumbilas Stefan
Wolski Bolesław
 

 WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Bilski Benedykt
Blaut Józef
Błaszczyk Henryk
Bożedaj Wacław
Chwistecki Bronisław
Ciołek Bolesław
Faryna Wacław
Gospferd Rudolf
Grochalski Julian
Grzywna Piotr
Jaros Edward
Kapa Józef
Krawczyński Rajmund
Kucyper Beniamin
Lech Władysław
Lemberger Stanisław
Ładoń Mieczysław
Makuch Józef
Milka Kazimierz
Molęda Kazimierz
Nikodem Roman
Nowadzki Bogusław
Pudlik Marian
Rumian Aleksander
Sinkiewicz Mieczysław
Skarba Mieczysław
Smosarski Edward
Stankiewicz Stefan
Stelmach Tadeusz
 
Tondos Bogusław
Torbus Adam
Turlej Kazimierz
Wałek Mieczysław
Wocło Stanisław
Wolf Julian
Wójcik Mieczysław
Zamujski Władysław
Zawadzki Roman
 

Rok 1934
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Bałdys Antoni
Buczyński Józef
Chowaniec Czeslaw
Ciuk Edward
Gałęziowski Roman
Gnidziński Danieli
Jasiński Kazimierz
Jeleń Józef
Kita Henryk
Kudła Włodzimierz
Kusa Konrad
Kwinta Bolesław
Markowski Edward
Orłowski Ludwik
Partyka Rudolf 
 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Bartnicki Lucjan
Ćmiel Bronisław
Grzegórski Klemens
Guca Józef
Jędrusik Eugeniusz
Kania Czesław
Kaszuba Stanisław
Krzystyniak Stefan
Nowakowski Wiktor
Nowicki Zenon
Słota Lucjan
Smutek Stefan
Trociński Stanisław
Wróblewski Zdzisław
Zagrodzki Zygmunt
 

WYDZIAŁ HUTNICZY
Burzyński Antoni
Cekura Eugeniusz
Dróżdż Stanisław
Janicki Stanisław
Juszczyk Konrad
Kofroń Franciszek
Kotela Tadeusz
Kozak Stefan
Kubski Zbigniew
Kulawik Stefan
Kurek Mieczysław
Lorens Kazimierz
Merta Tadeusz
 
Pasztak Czesław
Peroń Stanisław
Pilarz Edmund
Piwoński Tadeusz
Pogorzelski Tadeusz
Rogala Stanisław
 
Sezeniewski Feliks
Skłodowski Jerzy
Szczepanik Stefan
Szkliniarz Edward
Wawrzak Artur
Zieliński Czesław
 

 WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Bałdys Czesław
Bałdys Mieczysław
Basiak Ignacy
Berżowski Franciszek
Biernacki Jerzy
Cebrzyński Józef
Chłond Bolesław
Drygulski Stanisław
Giel Edward
Gołda Edward
Gołębiowski Marian
Goreczko Zbigniew
Haweł Stanisław
Janczór Stanisław
Januszkiewicz Witold
Jaskólski Mieczysław
Kalinowski Edward
Kalinowski Wiktor
Kowalski Stanisław
Kozłowski Sylwester
Krosta Tadeusz
 
Krzykawski Alfred
Marszałek Leon
Marzec Jerzy
Omietański Władysław
Pawlak Bolesław
Pisarski Marian
Profus Edward
Ranner Fryderyk
Smogór Edward
Szczęsny Mirosław
 
Szczypiński Bolesław
Szostek Januariusz
Szwajca Stanisław
Szymonek Franciszek
Śmigielski Ryszard
Święcicki Alfons
Urbanik Stanisław
Wieczorek Jan
Wrona Stefan
Zapart Władysław
 

Rok 1935
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Adamus Alfred
Bień Zdzisław
Bijak Mieczysław
Cedro Jan
Chmielewski Andrzej
Danecki Mieczysław Gęgotek Fryderyk
Gołębski Julian
Juszczyk Aleksander
Kapuścik Sławomir
Kochlöffel Karol
Kołodziej Henryk      
Kułach Antoni
Lis Edward
Lis Sylwester
Łaszczyk Antoni
Łojewski Józef
Marchewka Stefan
Morawiec Wacław
Niemczyk Ludwik
Niemiec Ernest
 
Pawelec Józef
Pawłowski Zygmunt
Piątkowski Jan
Pietrzyk Franciszek
Piskorz Tadeusz
Pniak Władysław
Sosnowski Piotr
Szkocny Emanuel
Szotek Władysław
Tajchman Edmund
 
Turlej Bolesław
Urszulski Józef
Wacławczyk Józef
Wawrzak Zenon
Wiewióra Stanisław
Wójcik Czesław
Zasada Julian
Zieleniec Edward
Zięba Józef
Ziółkowski Roman

 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO  

Cebo Kazimierz
Czubasiewicz Stanisław
Domagała Stanisław
Faber Werner
Frankiewicz Żelisław
Goszcz Zbigniew
Jamroz Józef
Jerzewski Leon
Kaczmarzyk Czesław
Kowal Władysław
Łakomski Stanisław
Mańka Tadeusz
Najderski Kazimierz
Szczęśniak Mieczysław
Wasilewski Roman
Wiśniewski Hieromin
Zieliński Mieczysław
Ziółkowski Roman
Zyguła Franciszek
 

 WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Bąkiewicz Zygmunt
Błach Stefan
Boruszewski August
Chrzeszczyk Longin
Dominik Franciszek
Fidura Tadeusz
Fiołka Teodor
Gawron Edward
Gieszczykiewicz Jerzy
Górski Henryk
Imielski Konrad
Jędrzejczyk Czesław
Kater Włodzimierz
Kawoń Edward
Konieczny Jerzy
Kowalczewski Witold
Kruszewski Jerzy
Kuś Zenon
Machejek Henryk
Majewski Józef
Manzuł Stefan
Maszczyk Kazimierz
Nejchard Jan
Opatowicz Henryk
Popiołek Kazimierz
Sitek Władysław
Słomka Euzebiusz
Sojka Jan
Szewczyk Józef
Śmigielski Zenon
Turliński Zdzisław
Urban Marian
Wąsek Tomasz
Wolski Zygmunt
Wyka Aleksander
 

Rok 1936
Wykazy roczników 1936 do 1939 pochodzą z jednodniówki wydanej z okazji V Zjazdu Absolwentów PSG i H.
Istniejące w nich braki zostały częściowo uzupełnione dzięki materiałom
dostarczonym przez absolwentów tych roczników.
 
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Berger Edward
Biernacki Ignacy
Bogdanow Michał
Burkowski Włodzimierz
Cieplak Zygmunt
Czarnota Jerzy
Fiedoruk
Jagiełło Bronisław
Kłosiński Wacław
Kruk Stanislaw
Kudła Jerzy
Kurnikowski Czesław
Ludwiczek
Łaskawiec Bronisław
Maślankiewicz Henryk
Modzelewski Józef
Nowak Stanisław
Ogorzałek Aleksander
Parada Edward
Pietrzyk Zygmunt
Pluta Stanisław
Porc Stanisław
Sidowski Zygmunt
 
Sikora Stanisław
Stawski Władysław
Suwalski Józef
Toboła Kazimierz
Tomczyk Czesław
Torbus Roman
Wnuk Jan
 

WYDZIAŁ MIERNICZY
Archman Zygmunt
Bogdanow Mikołaj
Czekalski Zenon
Filipecki
Gałgonek Jan
Jung Bronisław
Kaczmarczyk Leonard
Kędzierski Aleksander
Kłoda Zygmunt
Kwiatek Zdzisław
Małyna Tadeusz
Masialski Marian
Michalczyk Mieczysław
Pałucha Stefan
 
Ratajkiewicz Czesław
Tajchman Tadeusz
Trzesimiech Hieromin
Wojciechowski Tadeusz
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Bałdys W.
Chwalba B.
Cichopek St.
Dobrowolski Z.
Dychało Z.
Dziechciński M.
Glużniewicz J.
Gorgoń A.
Jung Z.
Kapuścik C.
Kordys B.
Kotuła B.
Kowalski D.
Kozak Z.
Kruszewski J.
Kulesza I.
Lata C.
Majcher R.
Malasiewicz T.
Mysior W.
Nieszpór T.
Pasich N.
Rakow P.
Strupczewski F.
Szlauer O.
Szymański K.
Ślusarczyk Z.
Włosiński E.
Wucke E.
Zalewa A.
Żaba S.
 

Rok 1937
WYDZIAŁ HUTNICZY
Kajdas Franciszek
Kowalski
Kostrusiak
Masztalik Bolesław
Niklasiński
Piotrowski Mieczysław
Rut Józef
Szczepko Stanisław
Szymczyk
Torbus
Wizental
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Dyja Julian
Fidyk Stanisław
Gębicz Stanisław
Halik Stanisław
Kołodziejski Jerzy
Kubica Stanisław
Kula Stanisław
Lis Jerzy
Lorens Stanisław
Mikulski
Obrębski Jerzy
Paluchiewicz Józef
Poznański Bolesław
Puszczewicz Jan
Sieczka Andrzej
Starczynowski Andrzej
Szopa Aleksander
Ścisło Stanisław
Wątrobiński Zygmunt
Włosiński Edward
Zelazkiewicz Zdzisław
Ziemniak Zbigniew
Ziemski Marian
Zych Marian

Rok 1938
WYDZIAŁ HUTNICZY
Fornal
Gola
Golanko Jan
Kaczmarczyk Zdzisław
Kaczmarczyk
Lis Zygmunt
Miłkowski Eugeniusz
Orłowski
Strzeszkowski Julian
Trzewiczek Marian
Wrona Piotr
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Cholewa Henryk
Czeruda Aleksander
Góra
Grybski Stanisław
Gwóźdź Czesław
Juszczyk Jerzy
Kasperczyk Stanisław
Kiciński Kazimierz
Kiełbasiński Zenon
Kurzeja Henryk
Pietrzyk Andrzej
Przybyła Edward
Słowiński Ignacy
Starczynowski Andrzej
Strupczewski Wacław
Ślusarczyk Tadeusz
Tajer Tadeusz
Zientek Kazimierz 
Zych Marian
 

Rok 1939
WYDZIAŁ HUTNICZY
Błaszko Władysław
Gadziszewski Zbigniew
Gajewski Tadeusz
Grabatowski Stefan
Gwiaździński Antoni
Herszfeld Jan
Kaczmarczyk Zdzisław
Kapuśniak Tadeusz
Kwiecień Zygmunt
Lis Tadeusz
Lorek Feliks
Lorek Władysław
Malik Eugeniusz
Mańka Stanisław
Markiewicz Marian
Mysior Henryk
Sączewski Stanisłsw
Serdyński Lucjan
Ślęzak Ireneusz
Sojka Bronisław
Wnuk Mieczysław
Wolski Stanislaw
Żywiołek Stanisław
 

WYDZIAŁ ELEKTRO - MECHANICZNY
Biernacki Józef
Cholewa Julian
Czarnecki Bogusław
Imiołek Antoni
Januszewski Zbigniew
Kaniewski Mieczysław
Kostrusiak Edward
Kowalski Czesław
Lubasz Józef
Mercik Bogusław
Mortas Wladysław
Niedzielski Stanisław
Nowak Szczepan
Ogórek Mieczysław
Parka Zbigniew
 
Pięta Tadeusz
Przybyła Michał
Rakow Władysław
Ropczycki Zygmunt
Skiba Zenon
Sosnowski Zdzisław
Śmigielski Józef
 
Theda Konrad
Trzaska Stanisław
Trzcionka Ryszard
Wnuk Bronisław
Wójcik Zdzisław
Wożnica Zdzisław
Ziomek Marian
 

Rok 1936 - 1939
Nie udało się dokładnie ustalić, w którym roku
ukończyli Sztygarkę następujący absolwenci:
 
WYDZIAŁ GÓRNICZY
Augustyński W.
Barski Edward
Barwiński Józef
Bieniecki Alojzy
Buczyński Piotr
Dłuski Edward
Franus J.
Gajdzik Jan
Kaczmarek Jan
Karbowski
Kasprzyk Kazimierz
Konecki Stanisław
Kostyra Ryszard
Kozłowski Zenon
Łukasik Tadeusz
Majchrzak Piotr
Manteryk Kazimierz
Marzec Mieczysław
Matyska Stanisław
Mucha Aleksander
Nowak Ryszard
Osmęda J.
Pietrzyk Ed.
Rudawski Marian
Stawiarski Józef
Strzelecki Bolesław
Wdowik Stefan
Wieczorek Ireneusz
Ząbkowski
Zdziebło Aleksander
Zieliński Henryk
 

WYDZIAŁ MIERNICTWA  KOPALNIANEGO
Banach Albin
Beleryński Kazimierz
Czerniak Władysław
Ćmiel Henryk
Dąbrowski Eugeniusz
 
Kucharz Józef
Kuśnierz Józef
 
Ociepko Marian
Sójka Stefan
 

WYDZIAŁ
HUTNICZY

Henschweld Jan
Kotera Marian
Kuśnierski Bolesław
Marzec Stefan
Nowak Mieczysław
Piątek Stanisław
Pilniewicz Bogusław
Rogala Jan
Słomiany Edmund
Szymczyk Stanisław
Wawro Jan
Zalewski Jan

                    Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście