MENU:

 


Państwowa  Szkoła  Górnicza

Rok 1968
ODDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO   (TG - 3 letnie)
Flak Henryk
Flanczewski Alfred
Gasz Józef
Gondek Bolesław
Gruszczyński Zbigniew
Grzegorski Stanisław
Krzystyniak Wiesław
Kucharski Eugeniusz
Kuśnierz Waldemar
Latusek Henryk
Lorek Marian
 
Maciążek Krzysztof
Milej Włodzimierz
Miśkiewicz Jan
Nartowski Andrzej
Nowak Witold
 
Pajączkowski Jerzy
Pogłódek Lucjan
Ścigała Eugeniusz
Wach Henryk
Wawrzyński Zenon
 
 
ODDZIAŁ  MIERNICTWA  GÓRNICZEGO   (TG  dla Pracujących  - 3 letnie)
Balas Mieczysław
Bałdys Andrzej
Bogdanow Witold
Burzyński Stanisław
Chojnacki Ryszard
Dawid Grzegorz
Dąbrowski Bohdan
Drząszcz Romuald
Frysz Zdzisław
Fudalej Włodzimierz
Grudzień Kazimierz
Gusal Jerzy
Hlebko Zdzisław
Idasz Włodzimierz
Jarząbek Henryk
Kita Andrzej
Michta Stefan
 
Niemczyk Włodzimierz
Piechowicz Wojciech
Piedo Henryk
Pilarczyk Józef
Potoczek Marian
Rakowiecki Henryk
Samek Józef
Stolecki Józef
 
Szewczyk Henryk
Szlęzak Wojciech
Szotek Włodzimierz
Woźniczko Andrzej
Wyrzycki Krzysztof
Zaczyński Andrzej
Zobek Jan
Żurek Henryk
 
 
ODDZIAŁ  TELETECHNICZNY  (TG  dla Pracujących  - 3 letnie)
Bałdys Henryk
Baran Władysław
Będkowski Jerzy
Chamera Jan
Durbacz Wiesław
Faba Kazimierz
Gałoński Bronisław
Garncarz Roman
Gebel Tadeusz
Hanak Kazimierz
Jędryczek Robert
Jurczyński Jerzy
Kowalski Jan
Kręzel Tadeusz
Latos Stanisław
Łabędzki Romuald
Majos Ireneusz
Migas Zenon
Pidzik Zbigniew
Pierzchała Mirosław
Piskorz Tadeusz
Przepiera Marian
Rodak Andrzej
Skorupka Jerzy
Stalka Maciej
Supernak Andrzej
Szybecki Jacek
Trzęsimiech Wiesław
Wójcik Zdzisław
Zapała Włodzimierz
Zimnoch Antoni

 
 

ODDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG - 3 letnie)
Barczyk Eugeniusz
Bichajło Władysław
Bil Stefan
Bukowiec Marian
Chechelski Julian
Dżaluk Michał
Fecek Tadeusz
Gierek Jan
Gołębiowski Andrzej
Górak Stanisław
Gwiazda Jerzy                  
Gwóźdź Lucjan
Jaroń Janusz
Jarosiński Marek
Kania Kazimierz
Knapik Andrzej
Kołodziej Roman
Kubański Henryk
Kułach Jacek
Kuzera Józef    
Lazar Henryk
Lichota Zbigniew
Lis Ryszard
Malara Władysław
Młyński Lucjan
Mucha Janusz
Nosowski Edward
Orzechowski Bogdan
Ożarowski Stanisław
Pamuła Józef
Pasternak Adam
Perek Michał
Pieniążek Wiesław
Piszczyk Jerzy
Poskart Stanisław
 
Przybyłek Stefan
Robełek Stanisław
Różański Wacław
Rudy Kazimierz
Rusek Antoni
Rusek Bernard
Semeniuk Zdzisław
Sęk Zygmunt
Siemoniak Andrzej
Siudy Tadeusz
Spławski Jerzy
Stachnik Bronisław
Stajniak Henryk
Strzelec Wacław
Szastak Jerzy
Szczepański Zygmunt
Szewczyk Wacław
 
Szkarłat Leopold
Szlęzak Wiesław
Sztejnwald Tadeusz
Ślęzak Andrzej
Tetela Edward
Trąbczyński Jan
Trela Kazimierz
Wawrzyk Zdzisław
Wiercioch Jan
Witoń Sebastian
Zajczyk Ireneusz
Zapałowicz Janusz
Zawartka Włodzimierz
Zieliński Andrzej
Zimny Zenon
Żak Andrzej
Żyła Piot
 
 
ODDZIAŁ  ELEKTRYCZNY  (TG  3 letnie)
Bień Władysław
Chojnacki Ryszard
Cupiał Stanisław
Cybulski Ryszard
Doniec Adolf
Draczyński Leonard
Duda Marek
Dworak Kazimierz
Dydak Zygmunt
Filipek Janusz
Filipek Włodzimierz
Gasek Jan
Gorgoń Jacek
Gorgoń Ryszard
Hamara Stanisław
Kempa Zbigniew
Kolano Adam
Kosałka Janusz
Kozłowski Stanisław
Krzeszowski Ryszard
Kuliński Wiesław
Majda Stanisław
Major Stanisław
Małachowski Jerzy
Mikołajczyk Stanisław
Pawłowski Stanisław         
Pietrzyk Ryszard
Pitas Antoni
Radosz Andrzej
Radwan Romuald
Randak Jerzy
Rogoń Stanisław
Skorupka Jan
Sojka Henryk
Sokołowski Kazimierz
 
Stando Zbigniew
Staroń Włodzimierz
Szczepański Józef
Szklarski Andrzej
Szlęzak Mirosław
Szpałek Jerzy
Szwedowski Waldemar
Trębacz Józef
Wański Leszek
Wójcik Wacław
Wyłupek Józef
 
 
ODDZIAŁ  MECHANICZNY  (TG  3 letnie)
Adamczyk Zdzisław
Bakłażec Kazimierz
Bielny Henryk
Bijak Zbigniew
Bonar Tadeusz
Borek Tadeusz
Całka Tadeusz
Chlebowski Jerzy
Cycuła Józef
Czerwiński Jan
Ćwięk Ryszard
Datoń Władysław
Gadziszewski Henryk
Hudyka Włodzimierz
Kmiecik Tadeusz
Kordiaczyński Ryszard
Lisak Tadeusz
Lisowski Zenon
Mamczyc Zdzisław
Midro Bolesław
Pasternak Jerzy
Pasternak Ryszard
Paul Leszek
 
Piaskowski Włodzimierz
Przewieźlik Ireneusz
Regulski Henryk
Ruciński Marian
Widacha Sylwester
Zawadzki Jacek
Żaba Marek 
 
 
ODDZIAŁ  GÓRNICZY   (TG - dla  Pracujących,  3 letnie)
Będkowski Jan
Balicki Kazimierz
Bąbelewski Walenty
Biernacki Zbigniew
Bogdan Józef
Brzeziński Jerzy
Brzeziński Zbigniew
Chałaciński Czesław
Cianciera Józef
Dróżdż Franciszek
Drzazga Jan
Falba Zdzisław
Gadacz Jan
Gliński Bogusław
Godyń Janusz
Góral Stanisław
Grzywaczewski Henryk
Grzywna Jan
Hofelmajer Kazimierz
Hołody Eugeniusz
Iwanowski Józef
Kijanka Stanisław
Kopytko Marian
Kostarek Sławomir
Lech Antoni
Łydek Zdzisław
Majcherczyk Jan
Marcińczyk Kazimierz
Matys Ryszard
Mazaraki Lech
Misztal Lucjan
Najbor Zenon
Nazarek Zbigniew
Nowak Kazimierz
Nowara Zdzisław
Olek Henryk
Oliwa Edward
Osiński Zenon
Paja Zygmunt
Pardała Lech
Pawlik Czesław
Rojek Edward
Rozlach Jerzy
Rychter Eugeniusz
Sączewski Eugeniusz
Siuda Edmund
Skowron Wiesław
Smyła Eugeniusz
Staniszewski Stanisław
Staszak Kazimierz
Struski Lucjan
Sularz Antoni
Sus Arkadiusz
Suwała Zdzisław
Tomala Antoni
Trząski Jerzy
Tutak Zdzisław
Tylec Ryszard
Uliński Jan
Walczak Józef
Wyderka Ryszard
Wyparło Henryk
Zyguła Stanisław
 
 

                  Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście