MENU:

 


 
ZASADNICZA  SZKOŁA  GÓRNICZA   KWK  "Gen. Zawadzki"

Rok 1967 
 Klasa  III "A"  - górnicza 
Adamczyk Bogdan  
Bednarek Zbigniew
Bijak Jerzy
Caba Janusz
Czerw Zdzisław
Derej Marian
Dróżdż Marek
Drzazga Marian
Dubiel Bogusław
Dudłak Adam
Fisior Marek
Habrajski Janusz
Hyria Stanisław
Kocel Zbigniew
Kosiński Aleksander
Łojek Adam
Męcik Edmund
Nowak Zbigniew
Pietrzyk Włodzimierz
Podoręcki Krzysztof
 
Radosiński Waldemar
Raj Kazimierz
Sobótka Renard
Szreniawa Jerzy
Wieczorek Krzysztof
Zwoliński Jerzy
 

Klasa  III "B"  - górnicza 
Bartnicki Tadeusz
Karoń Ryszard
Kosiacki Zbigniew
Kruszewski Ryszard
Lubowski Jerzy
Matyja Wacław
Gajdzik Andrzej
Karoń Ryszard
Kosiacki Zbigniew
Kruszewski Ryszard
Lubowski Jerzy
Matyja Wacław
Niepsuj Jerzy
Ostrowski Anatol
Pędzik Władysław
Piętka Arkadiusz
Puz Alojzy
Romański Jan
Rychłowski Stanisław
Sroka Adam
Szumera Zbigniew
Wykurz Andrzej
Zieliński Zbigniew
Żelezik Ireneusz

Klasa  III  - elektryczna
Banaś Mirosław  
Baranek Mieczysław
Buda Tadeusz
Bujnowski Zbigniew
Cabaj Lucjan
Czarnecki Wincenty
Gadomski Tadeusz
Grochal Edward
Hećko Paweł
Jachimski Tadeusz
Janda Wiesław
Konieczniak Ryszard
Krawczyk Bolesław
Kwieciński Tadeusz
Leszczyński Andrzej
Lis Stefan
Łyszczarz Marek
Majka Włodzimierz
Molisak Andrzej
Osiński Wojciech
Pater Zbigniew
Pelikański Witold
Przyjemski Wiesław
Rudecki Roman
Ruszkiewicz Zdzisław
Skibiński Wojciech
Sobczyk Stefan
Starzyński Marek
Szczepanik Waldemar
 
Szczurek Marian
Szydłowski Jerzy
Terlecki Marian
Uściłowicz Jan
Walczyk Włodzimierz
Wieczorek Jan
Wit Henryk
Ziembiński Czesław
Zwierzyński Andrzej
Żylski Andrzej
 

Klasa  III  - mechaniczna
Adamczyk Zbigniew  
Baran Wojciech
Bargieła Ryszard
Derej Krzysztof
Durbacz Andrzej
Dziekan Stefan
Florescu Andrzej
Gorgoń Ryszard
Guziorowicz Tadeusz
Joniec Zdzisław
Juchocki Ryszard
Juszczyk Czesław
Kornobis Andrzej
Krzysztofik Wiesław
Kulawik Marek
Majcher Józef
Małos Roman
Makowski Andrzej
Maresz Wiesław
Motyl Jan
Paduch Aleksander
Pałka Bogusław
Piekarczyk Janusz
Rosik Adam
Rykała Mieczysław
Soczawa Bogusław
Szczepan Adan
Wasik Roman
Wierzbowski Ryszard
Zbroiński Jerzy
Żmuda Leszek
 

Klasa  III  - telemonter
Bartosik Zdzisław  
Bijak Tadeusz
Bojko Mirosław
Doniec Jan
Dzięcioł Adam
Fujarki Zenon
Frukacz Krzysztof
Grabeus Krzysztof
Jędras Mieczysław
Kąkol Jerzy
Kielesiński Mirosław
Krupa Wiesław
Krysiak Andrzej
Kwiecień Krzysztof
Lorens Maciej
Madej Krzysztof
Mazurski Mirosław
Mędrzyk Ryszard
Musiał Jacek
Nowak Marek
Nowak Roman
Paczyński Krzysztof
Pańta Bogusław
Pietkiewicz Adam
Pogoda Jan
Puchalski Zbigniew
Równicki Michał
Rutkowski Bronisław
Rydzyk Zbigniew
Sobań Stanisław
Swoboda Jerzy
Szlawski Tadeusz      
Trzcionka Stanisław
Tutak Jacek
Warat Tadeusz
Wilczek Zbigniew
Zagrodzki Maciej
Zbroszczyk Andrzej
Złocki Włodzimierz
Znój Grzegorz

                    Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście