MENU:

 

 

Państwowa  Szkoła  Górnicza  

Rok 1967
ODDZIAŁ MIERNICTWA  GÓRNICZEGO  (TG - 3 letnie)
Bakalarz Henryk
Barglik Marian
Biały Leszek
Bielecki Antoni
Bilewicz Tadeusz
Budny Leszek
Dziąbek Tadeusz
Gałęziowski Michał
Gawor Tadeusz
Hardyn Edward
Jaros Zbigniew
Jochymek Jerzy
Kaczyński Stanisław
Karwowski Konstanty
Klimek Jerzy
Kurek Kazimierz
Majer Jerzy
Matlak Edward
Matys Arian
Molenda Czesław
Mrożek Henryk
Nowak Mieczysław
Otwinowski Tadeusz
Palac Józef
Patek Józef
Słówko Andrzej
Sofroniew Andrzej
Szlachta Antoni
Śledzik Janusz
Tekiel Maciej
Tekieli Leszek
Wilk Andrzej

ODDZIAŁ  TELETECHNICZNY (TG - 3 letnie)
Chojna Jacek  
Doros Andrzej
Gądek Stanisław
Haber Tadeusz
Hanaś Andrzej
Kania Józef
Karwat Franciszek
Kowalski Wojciech
Krzykowski Andrzej
Kulawik Marek
Kurek Ryszard
Kwieciński Michał
Leks Zygmunt
Machnik Andrzej
Moskwa Ireneusz
Mucha Czesław
Nowak Bogda
Pawełczyk Waldemar
Pieczur Tadeusz
Piłka Jan
Rej Wiesław
Sabuda Jerzy
Sikora Edward
 
Skibiński Ryszard
Staszczyk Ryszard
Strójwąs Stanisław
Stuczeń Krzysztof

Węgler Zbigniew
Woźniczko Maria
Zielonka Jan
 

ODDZIAŁ  GÓRNICZY  (TG - 3 letnie)
Baliński Józef
Bański Jerzy
Bętkowski Henryk
Blacha Włodzimierz
Boberek Henryk
Borowiec Stanisław
Cełko Jan
Cyba Lucjan
Chabera Edward
Curyło Ryszard
Czap Tadeusz
Czech Zygmunt
Czekaj Jerzy
Czerwik Tadeusz
Doliński Andrzej
Domagała Witold
Duda Andrzej
Falkiewicz Tadeusz
Forenda Władysław
Fucia Stanisław
Glanowski Stefan
Gocoł Maciej
Grela Jerzy
Gwoździowski Tomasz
Jałowiecki Zbigniew
Janas Waldemar
Jatkowski Stanisław
Kalaga Jacek
Kaszuba Jan
Koza Wiesław               
Kozioł Zbigniew
Kozłowski Janusz
Kozłowski Janusz
Krzemień Jan
Kucharczyk Józef
Kułach Marek
Leśniak Henryk
Łaskawiec Wiesław

Majkowski Jerzy
 
Makieła Marek          
Mańka Mieczysław
Matyasik Roman
Misiak Wojciech

Misiak Zdzisław     
Mrowiec Wiesław
Niemczyk Jerzy
Nowara Ryszard
Olszak Tadeusz
Osiecki Wincenty
Pasternak Marian    
Piątek Jan
Piórkowski Bogusław
Popiel Zdzisław
Przybylik Aleksy
Przybyłek Tadeusz
Pytlowany  Szymon
Pytowski Jerzy
Rabe Zygmunt

 
Rachowiecki Józef
Sikora Stanisław 
Skowronek Ryszard
Sroga Janusz

Sroka Wiesław
Strojny Józef
Strzałka Jan
Strzałka Marian
Strzałka Stanisław
Szczepański Stanisław
Szustak Krzysztof
Śmigielski Paweł    
Świtała Henryk
Tobiasz Tadeusz
Wojnicki Henryk
Wójcik Waldemar
Wójcik Zbigniew
Zapała Tadeusz
Zieliński Tadeusz

 

ODDZIAŁ  ELEKTRYCZNY   (TG - 3 letnie)
Bajek Zbigniew
Barański Adam
Brzeziński Zbigniew
Dziobkowski Ryszard
Frukacz Ryszard
Fujarki Ferdynand
Grabowski Edward
Jaros Sławomir
Jop Emil
Jóźwik Jerzy
Karwicki Jerzy
Kiełkowski Lesław
Korczyk Stanisław
Kożuch Włodzimierz
Krawczyk Stanisław
Kuchciński Witold
Lis Tadeusz
Machura Wiesław
Moryc Andrzej
Nega Marian
Pączkowski Kazimierz
Pietras Zbigniew
Przybycień Mirosław
Robak Józef
Skubek Józef
Sobieraj Jan
Stanek Andrzej
Suszek Leszek
Swacha Edward
Szydłowski Stanisław
Tecel Zbigniew
Walaszek Roman
Waluga Janusz
Wójcik Andrzej
Zobek Zbigniew
 

 ODDZIAŁ  MECHANICZNY  (TG - 3 letnie)
Chmura Mieczysław
Dębkowski Franciszek
Falfus Wiktor
Jędryjas Józef
Kasprzyk Jerzy
Koniec Adam
Korzenny Kazimierz
Kubica Jan
Noczyński Jerzy
Piestrzyński Eugeniusz

Pilarz Czesław
Placek Ryszard
Pyciak Czesław
Radkiewicz Mieczysław
Rogozik Tadeusz
Roszkowski Andrzej
Rusek Jan
Serwatka Eugeniusz
Skorus Jan
Skrzypczak Ryszard
 
Smoleń Stanisław
Smyk Zdzisław
Suchowolak Bogusław
Szlęzak Kazimierz
Traczyk Wiesław
Wojnar Kazimierz
 

 ODDZIAŁ  MECHANICZNY  (TG - dla Pracujących)
Bielski Jan
Derbisz Teresa
Drygała Longina
Grudzień Czesław
K
alaga Ryszard
Kisielak Stefan
Mirczuk Kazimierz
Oko Halina
Strąk Adam
Szary Maciej
Zaród Zdzisław
 

ODDZIAŁ  GÓRNICZY  (TG - dla Pracujących)
Adamczyk Stanisław
Chmiel Mieczysław
Czuber Tadeusz
Dudek Henryk
Gajek Marian
Gęsiak Józef
Gibek Ryszard
Haba Walenty
Kacała Roman
Kaczmarczyk Jerzy
Kijewski Piotr
Klucznik Zbigniew
Knoch Karol
Koćma Andrzej
Kowal Bogumił
Krynke Krzysztof
Kuśmierz Stanisław
Madejski Jerzy
Majkiewicz Marek
Milewski Grzegorz
Obwiosło Witold
Patej Jan
Pierściński Włodzimierz
Podziemski Zdzisław
Połacik Stefan
Szydełko Józef
Świątek Zdzisław
Wadelik Czesław
Wójcik Wacław
Wrona Krzysztof
Zdyb Marian
 

c.d.  roku  1967  >  Dalej

                    Menu  wykazu

Poprzednie  lata Następne  lata

Wyjście